Ēnu diena

JA-Enu-diena-2018-612x792px

JA-Enu-diena-2017-web-450x300px (1)

ēnu_diena_plakāts_-2017

Padomi veiksmīgai Ēnu dienai!

stock-photo-a-group-of-children-dressed-in-costumes-of-different-professions-isolated-over-white-178835612_decorative-35

mad-scientist-costume_decorative-35

• Saģērbies atbilstoši profesijai. Ar savu ārējo izskatu centies piemēroties sava Ēnu dienas uzņēmuma specifikai (to noskaidro jau iepriekš) un atceries,      ka šajā dienā Tev godam jāpārstāv ne tikai pašam sevi un sava skola, bet arī Ēnu dienas organizētājs – biedrība Junior Achievement  Latvija.
  • Nenokavē dienas sākumu un norunāto tikšanās laiku. Ja dodies uz vietu, kuru nepārzini, ierodies ar laika rezervi un noteikti pirms tam izpēti karti, lai precīzi   zinātu kurp jādodas. Pieraksti Ēnu devēja telefona numuru, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar viņu sazināties.
  • Izmanto sev atvēlēto laiku lietderīgi – ieteicams uzsākt darba dienu ar iepazīšanos un turpmākās darba dienas norises plānu.
  • Esi lietišķs un aktīvs, atceries, ka vienlaicīgi savu uzdevumu veicat abi – gan Ēnas devējs, gan Ēnotājs. Nekautrējies izzināt visu, kas Tev svarīgs – uzdod sev interesējošus jautājumus par Ēnu devēja profesiju.
  • Ja kopā ar ēnojamo jāpavada pusdienas pārtraukums, noskaidro, vai pusdienosiet kopā. Noteikti paņem līdzi pusdienu naudu, lai varētu samaksāt par savām pusdienām.
  • Vēro visu apkārt esošo un notiekošo, lai dienas beigās varētu izdarīt secinājumus un dalītos tajā gan ar savu ēnojamo, gan vēlāk ar skolas biedriem.
  • Atceries, ka dalība Ēnu dienā notiek brīvprātīgi gan no skolēnu, gan Ēnu devēju puses. Tādēļ novērtē to un neaizmirsti dienas beigās pateikt paldies par Tev atvēlēto laiku!IMG_1224_decorative-35